Hakkımızda - Yılmaz Ambalaj Malz.San Tic.Ltd.Şti.

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

 1999 yılında imalata  sadece shrink film üreterek başlayan firmamız zaman içinde gelişerek shrink film, strech film, torba, baskılı torba ve shrink, perforeli rulo,takviyeli çanta ,atlet çanta, hışır torba, bantlı torba vs. ürünleride bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.ilk zamanlarda 360ton olan kapasitesini yıllık 3600ton dolaylarına çıkartmıştır.Deneyimli ve uzman kadrosuyla Yılmaz Ambalaj sizlere her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız adına her zaman ve sürekli olarak daha iyiye ulaşmayı, müşteri memnuniyetini, ikili çalışmalar içinde müşterilerine her zaman en iyi ürünü, kaliteyi ve uygunluğu, optimize ederek  siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli prensip edinir.

Kalite yönetim sistemlerinin yanı sıra geçmiş tecrübelerimize dayanarak her zaman daha iyiye ulaşmayı amaç ediniyoruz. İş bu doğrultuda gerekenleri araştırarak sonuca en hızlı çözümü geliştirir.

Sürekli mesleki teknik eğitimler, yenilikler yapma, iyileştirme, hizmet ve sorumluluk anlayışını geliştirme, doğru eleman planlamaları, doğru malzeme, ekipman ve teknoloji seçimleriyle destekleyerek daha önce olduğu gibi rekabet şartlarına uygun fiyatlarla yüksek kalitede yıllarca sorunsuz ve verimli çalışmayı planlıyoruz.

 
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön